O nás

A KDO SE ZATÍM VĚNUJE DĚTEM A TŘEBA I VÁM?

 

Ing. Gabriela Klemová předseda JK Helinka

Od října roku 1997 vychovatelka na internátě dříve Pomocné školy, později Základní škola speciální ve Slezské Ostravě. Vystudovala DPS na Ostravské Univerzitě Pedagogické fakulty Vychovatelství a Speciální pedagogiku, dále pak na Mendlově Univerzitě v Brně Zemědělské inženýrství a současně studovala Učitelství odborných předmětů. Koním se věnuje od roku 1986, kdy začínala s výukou jízdy v jezdeckém kroužku ZOO Ostrava. Od roku 1992 se začala věnovat Anglickým plnokrevníkům a dostihovému sportu. Mezi její trenéry patřil např. pan Bialka, pan Foukal, pan Kabát, ale také pan trenér Moravec. V roce 2004 absolvovala první dostih na koni Helinka v Brně. Ze zdravotních a osobních důvodů v dostihové kariéře již nepokračovala. Jezdit však nepřestala. Své drobné zkušenosti předává všem, co mají zájem se naučit jezdit.

Nyní je předsedou klubu a zastupuje zájmy klubu s veřejností, úřady apod.

 Dsc_0016 G.Klemová se Sašou

 

Luděk Bokisch místopředseda JK Helinka

Dobrovolník a osůbka, kterou uvídite pobíhat mezi koníky a dalšími zvířaty. Vidět ho občas není, ale slyšet je :). Pokud najdete nějakou závadu v klubu, obracejte se, prosím, na něj. Je spoluzakladatelem JK Helinka a vypomáhá jako údržbář, občas dohlíží při čištění koní, sedlání a uždění. Nebo někdy je jako asistent, či doprovod při výuce. Zastupuje v době nepřítomnosti předsedu klubu.

 

LudekMístopředseda se jde koupat

 

Ing. Piterová Andrea člen VV JK Helinka

Účetní jezdeckého klubu, pokladník a správce financí. Dálezajišťuje externí spolupráci s táborem A JE TO - jezdeckých táborů v kempu Na Kajlovci, kde řídí výuku a péči o koné, v době pobytů koní a poníku v kempu.. V době nepřítomnosti předsedy klubu vypomáhá s provozem klubu.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte.